Надувний басейн Bestway "Підводний світ" для дорослих і дітей від 6 років. Виготовлений із високоякісного вінілу, має три надувні камери, стійкий, надійний і безпечний. М'які стінки із широкими бортиками та жорстке дно з ПВХ-плівки. Басейн швидко надувається й встановлюється на будь-якій рівній поверхні. На холодну пору року не рекомендуємо залишати басейн просто неба. Характеристики: Вік: від 6 років Висота борту: 51 см Матеріал: вініл Розмір: 152х51 см Об'єм: 400 л Вага: 2,7 кг Комплектація: Надувний басейн Латка для ремонту Зливний клапан Інструкція

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 51 см |
| Об`єм | 400 л |
| Діаметр | 152 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 35 |
| Матеріал | ПВХ |
| Габарити: ширина | 33 |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Надувні |
| Габарити: висота | 8 |
| Бренд | Bestway |
| Вага товару | 0 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вид | Бассейн |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підлога | Унісекс |
| Об'єм | 400.0 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴



