Дитячий надувний басейн Intex 58480 — прекрасна можливість з'єднати басейн малюка та його манеж. Всі ці функції є в цій моделі.
М'які та приємні на дотик борти та надувне дно підвищують рівень комфорту та безпеки дитини під час ігор у воді.
Яскраве та гарне забарвлення стінок басейну Intex (Інтекс) привертає увагу дитини та дорослих. Дивовижний оазис у спекотний літній день! Подаруйте дитині таке диво! Басейн Інтекс 58480 має 3 незалежні повітряні камери з подвійними клапанами, виготовлений із вінілу нового покоління.
Басейн надувний Intex 58480 для діток від 1 до 6 років.
Характеристики басейну Intex 58480:
Розміри:
діаметр 152 см.
Висота: 56 см.
Об'єм: 400 л (за 80% наповнення)
Товщина стінок: 0.25 мм
Насос: купується окремо.
Колір: різнобарвний.
Матеріал: високоякісний вініл; Вага в упаковці: 3,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 42 |
| Матеріал | ПВХ |
| Габарити: ширина | 12 |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Надувні |
| Габарити: висота | 33 |
| Бренд | Intex |
| Вага товару | 3.6 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вид | Бассейн |
| Вага | 3.6 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підлога | Унісекс |
| Колір | Різнобарвний |
| Висота | 56.0 см |
| Об'єм | 318 л |
| Діаметр | 152.0 см |
| Назва | |
| Назва | Переносний дитячий надувний басейнintex Акваріум від року для літнього саду, Басейни надувні |
- Ціна: 2 750 ₴



