Басейн сімейний Intex 305х183х56 см
Басейн сімейний Intex 58485. Басейн швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього буде потрібна вирівняна поверхня ґрунту, жовта підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту. М'які та приємні на дотик борти підвищують рівень комфорту та безпеки дитини під час ігор у воді. Яскраве та гарне забарвлення привертають увагу дитини та дорослих.
Характеристики:
- Тип: сімейний басейн
- Матеріал: вініл
- Вік: від 6 років
- Розміри: 305х183х56 см
- Об'єм: 999 л
- Кількість дизайнів: 1
- Клапан для зливання води
- Колір: синій
- Паковання: коробка
- Вага: 8.5 кг
- Виробник: Intex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 183 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Довжина | 305 см |
| Висота | 56 см |
| Об'єм | 999 л |
| Назва | |
| Назва | Басейн надувний сімейний Intex Swim Centr 999 л, Дитячий вуличний басейн для дачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴




